Zestaw dźwięków do kabiny M62 Razora

Update:

Dzięki Koledze SU46-024, który podesłał następne dźwięki, paczka zwiększyła się do 72 różnych dźwięków.


Coś dla fanów rosyjskiej kabiny do lokomotyw M62/ST44 autorstwa Razora. Jeśli chcecie zamienić dźwięki rosyjskiego radia na polskie, ten pliczek jest dla Was.

UWAGA: Modyfikacja przeznaczona jest TYLKO I WYŁACZNIE dla dodatku M62cab,<kuid:411122:33> autorstwa Razora. Ewentualnie na repainty oparte o ten model. Dodatkowym warunkiem jest kompletność dodatku – musi mieć skrypt i folder dźwięków. Na okrojony dodatek i na inne kabiny do M62 dodatku nie wrzucicie!

 

W paczce znajdują się 72 pliki dźwiękowe i nieco zmodyfikowany skrypt autorstwa Razora. Oryginalny miał możliwość obsługi 25 dźwięków, po poprawce -72.

UWAGA: Nie jest to klasyczny plik CDP!!!

Po ściągnięciu wypakowujemy pliki z archiwum do dowolnego folderu.

Następnie otwieramy dodatek do edycji w CMP (2006) lub wyszukujemy dodatek po numerze KUID (2004).

Wszystkie pliki wav kopiujemy do folderu Sounds dodatku (zastępując istniejące), natomiast pliczek skryptu wrzucamy do głównego folderu dodatku, także nadpisując oryginalny.

W 2006 zatwierdzamy dodatek. W 2004 usuwamy pliki *.chump z folderu Cache.

Od tej chwili mamy polskie „gadki” na radiu w trakcie jazdy.

Sama kabina (oryginalna autorstwa Razora, wraz z rosyjskimi dźwiękami) do pobrania z tej stronki. Kolejność taka: pobieramy kabinę, instalujemy ją do TRS, podlinkowujemy sobie do dowolnego ST44/M62 (idealnie pasuje do maszyn Kilanzioma) i na koniec wrzucamy polskie radyjko.


Pobierz plik / download file: