Podziękowania

Tak duży projekt nie mógł być doprowadzony do szczęśliwego końca tylko przez jedną osobę. Sygnalizacja v5 zawdzięcza swoje powstanie wielu ludziom, bez których mogłoby to nigdy nie powstać:

Ernie Souchak: Współudział w tworzeniu kodu i nieoceniona pomoc w zakresie programowania dla TRS. Gdyby nie on – skryptu by nie było. Dzięki udostępnieniu przez Erniego ocalałych wersji kodu sygnalizacji były podstawy do rozpoczęcia pracy nad nową wersją. Ernie to także długie dyskusje na czacie i wyjaśnianie różnych niuansów skryptu, dzięki czemu zdobyłem wiedzę pozwalającą nie tylko na dokończenie tego skryptu, ale i paru innych projektów – już wydanych i dopiero powstających). Jest autorem modułu autoroutera (głównego bajeru w nowym skrypcie) a także udostępnił swoje KUID-y i wydał zgodę na stworzenie tej wersji w ogóle. Dzięki i szacun!

Lutek: Zorganizował od Kudłacza pliki 3DS max z elementami sygnalizatorów. To między innymi dało mi kopa do ruszenia tematu sygnalizacji. Udostępnił też materiały zdjęciowe, z których wykonałem część tekstur. Oprócz tego udostępnił swoje numery KUID dla sygnalizatorów zmodernizowanych – odmiana ZS.

Kudłacz z ekipy eu07.pl: zgodził się udostępnić swoje materiały źródłowe do 3DS Maxa. Niestety oryginalnych tekstur nie dało się użyć, zostały opracowane od zera przeze mnie ze zdjęć. Wykonałem także poprawkę słupa semaforowego.

Alana: głowny betatester i niestrudzony wykrywacz bugów. Nieoceniona pomoc, zwłaszcza w ostatnich dniach przed publikacją. Także autorka odmiany „N-lewej” sygnalizatorów.

Cameron, Ryszard, Palby – zorganizowali część materiału zdjęciowego na tekstury.

Oprócz tego wielkie DZIĘKI należą się paru innym osobom, którenie przyłożyły ręki bezpośrednio do produkcji:

głównie mojej Rodzince, a zwłaszcza Lepszej Stronie Mocy, która cierpliwie znosiła moje siedzienia nad laptopem do 5 rano, nieobecność duchem i podniecanie się każdym małym sukcesem w okiełznywaniu gry i samego skryptu 🙂

kilku osobom z PTT, za podpowiedzi co do nowych funkcji i ulepszenia istniejących

oczywiście także firmom N3V/Auran, AMD, DELL, Heineken, Jacobs – wiadomo za co 🙂

WIELKIE MEGA DZIĘKI.

Dodaj komentarz