Wiata przystankowa z p.o. Łąg Południe

Wiata, blaszana, nieco pordzewiała, trochę zeżarta przez rudą na dole ścian. Dach też ma z blachy, ale falistej. W modelu płasko, bo modelowanie blachy trwałoby mniej więcej do najbliższej wizyty Obcych w sejmie, czyli całą wieczność, z dokładnością do tygodnia. A wczytywanie się jej w grze – drugie tyle. Stoi sobie w miejscowości Łąg. W Łągu przystanki są dwa (taka to metropolia jest), nasza wiatka stoi na przystanku Łąg Południowy – przy Magistrali Węglowej (linia 201).

Jednej wiaty jest w sumie dwie sztuki na osobnych kuidach:

Dedykowany dodatek do mapy Borów Tucholskich ma oryginalna tablicę z nazwą, bez możliwości jej zmiany. Drugi dodatek od kompletu to taka sama wiata, tylko ma opcję wpisania własnej nazwy. Malunków na ścianach zmienić się nie da 🙂

Tablica jest oryginalna, taka chamsko niebieska, pewnie niedługo przed moja wizytą tamże PLK ją wymieniła lub odmalowała. Raczej to drugie, bo konstrukcja tablicy zbliżona jest do konstrukcji reszty, więc zalatuje oryginałem.

Wiata ze zmienną nazwą, ze względu na wygląd, stan i ogólny klimat idealnie pasuje do przystanków „w samym środku nigdzie”, tak jak na drugim screenie 🙂 Malunki są ponadregionalne, namaścili ją kibole różnych wyznań, więc nie ma obaw, że gdzieś nie podpasuje. Oczywiście lokalne sierściuchy wykonały bohomazy najokazalsze, ale w końcu oryginał „podpada” pod województwo pomorskie.

Dodatek ma wpis trainz-build 2.6, czyli że niby działa od 2006 w górę, ale jest tak ze względu na brak pod ręką 2004 do przetestowania. Hardcorowcy grzebacze mogą sobie zmienić trainz build na 2.0 i wrzucić do 2004 i powinna zadziałać, bo nie ma tam nic, co by uniemożliwiało działanie w tej prehistorycznej wersji 🙂 Ale nie obiecuję, testy robicie na własny rachunek.


Kuid table:
kuid username
kuid2:263713:398:1 Wiata przystanku Łąg Południowy-edytowalna nazwa
kuid2:263713:399:1 Wiata przystanku Łąg Południowy

Pobieranie/Download